naša práca

Napriek tomu, že si svoje rané detstvo nepamätáme je kľúčovou etapou v našom živote. Je to dôležité a vzrušujúce obdobie, v ktorom deti nadobúdajú poznatky o sebe, svojich blízkych i okolí. Táto cesta poznania a objavovania je spojená aj s formovaním ich osobnosti.

Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Preto aj pri výbere jaslí či škôlky kladie veľký dôraz na to, aby vybral pre svoju ratolesť to najlepšie miesto. V tomto prostredí bude tráviť väčšinu svojho dňa a bude ho ovplyvňovať pri budovaní jeho ,,ja“. Toto miesto by malo byť miestom, kde sa dieťa bude cítiť šťastné, spokojné, v bezpečí a kde bude chodiť s radosťou.

Toto a omnoho viac ponúka sieť našich bilingválnych jaslí a škôlok HAPPY.

Prečo práve my?

Detičkám ponúkame hravú atmosféru v príjemnom prostredí. Program a denné aktivity tvoríme tak, aby boli zaujímavé ,rozmanité, rozvíjajúce logické myslenie, intelekt a ostatné zručnosti. Hravou a prirodzenou formou zapájame do programu aj angličtinu. Každý deň sa zdravo stravujeme, doprajeme si dostatok ovocia a zeleniny.

V našich zariadeniach pracujú kvalifikované pani vychovávateľky so starostlivým a individuálnym prístupom. Ich náruč je otvorená pre všetky detičky.

V neposlednom rade netreba ani opomenúť naše 10-ročné skúsenosti a nadštandardné služby. Prostredníctvom kamerového systému máte svojich drobcov stále pod kontrolou. V prípade potreby je pre Vás dostupný aj náš HAPPYBUS, ktorý prepraví detičky nielen medzi jaslami /škôlkou a domom ale aj na rôzne výlety či koníčky. Toto je spojenie služieb a skúseností, ktoré nemá žiadna iná škôlka na Slovensku.