Radosť z každodenných príchodov…

Vaše deti sa do HAPPY® kolektívu tešia. Čakajú ich tu totiž kamaráti (deti aj opatrovateľky) a zvieratká, pestrý zábavný program, kvalitný vzdelávací program a zábavné edukačné aktivity.

3M6A1837
3M6A0747
059_Happy
3M6A0608
3M6A0744
Centrum Happy

Čo všetko môžu vaše deti očakávať

Zdravie…

Stravu si vyberáme presne podľa predstáv a požiadaviek odborníkov, ale aj detí samotných. Stravovanie je zabezpečené firmou Foodi, ktorá sa stará o zdravé a chutné jedálničky. Denne deti dostávajú množstvo ovocia a zeleniny, pravidelný pitný režim. Chodievame von za každého počasia. Používame germicídne žiariče v našich priestoroch a akonáhle sa prejaví akýkoľvek príznak choroby, dieťa oddeľujeme. O správnu psychohygienu dbájú naše láskavé a odborne pripravené vychovávateľky, psychologička a výchovný poradca.

Vzrušenie, zážitky…

Pre zvedavú detskú dušičku bude obrovským pobavením a vzrušením návšteva ozajstných policajtov, hasičov, dopravnej školy. Okrem toho navštívime ZOO, výcvikové stredisko psov, krotiteľov vtákov, zajazdíme si na poníkoch a koníkoch a mnoho iného. Neobmedzujú nás hranice nášho pozemku, máme k dispozícii kvalitný a bezpečný vozový park, čo nám umožňuje vybrať sa kamkoľvek sa nám a našim-Vašim drobcom zachce.

Vysnívané domáce zvieratko…

Zvieracia farma urobí deťom veľkú radosť každý deň. A nie len to! Každé dieťa, ktoré je členom klubu HAPPY® a bude schopné starostlivosti bude mať pridelené zvieratko (zajo, morské prasiatko, škrečok, rybičky, …podľa dohody), o ktoré sa bude starať. Naším zámerom je deťom uľahčiť príchod do centra, naučiť ich zodpovednosti za živú bytosť, dôležitosti spolupráce s kamarátom, ak sa nemôže o zvieratko postarať. Zvieratká samozrejme podliehajú pravidelnej veterinárnej starostlivosti a sú umiestnené mimo vnútorných priestorov centra HAPPY®.

Neobmedzenú voľbu koníčkov…

Pre správny vývoj detskej osobnosti už dnes ponúkame edukačné a veselé aktivity v rámci denného programu. U nás si však nevyberáte len z toho, čo máme v ponuke, ale my máme v ponuke to, čo si Vy vyberiete. Presne nastavené krúžky formujú práve tú tvorivú činnosť, vlastnosť alebo zdatnosť, ktorá u konkrétneho dieťaťa najviac dominuje a baví ho. Preto krúžky a činnosti nevyberáme len my, vyberajú si ich aj deti a Vy rodičia, my ich odporúčame, zabezpečíme a budeme sa snažiť pozorne sledovať a správne nasmerovať detské nadanie.

Vlastné napredovanie, rozvoj osobnosti…

Zvieracia farma naučí starostlivosti, zodpovednosti, dôležitosti hygieny, ale aj zdravému stravovaniu (keďže aj zajo papá mrkvičku, šalátik). Vzťah k pohybu a aktivite pestujeme zložením hračiek a pomôcok centra, pravidelným pobytom vonku na ihrisku a prechádzkami, dennými rozcvičkami pri hudbe. Vzťah ku kráse, estetike a umeniu pestujeme vybavením interiéru centra, maľovanými dňami, módnymi prehliadkami detí…

Sebavedomie, možnosť voľby…

Chceme aby dieťa bolo samostatná suverénna osobnosť, preto základom našej výchovy je sloboda. Dieťaťu sa snažíme dávať vždy možnosť voľby, vysvetlenia, možnosť vlastného prejavu. Nebojíme dieťa usmerniť a vysvetliť mu dôvody zlej voľby, následky jeho konania a naopak úžitku a radosti pri výbere tej správnej.

Víziu, budúcnosť…

Myslíme do budúcna a rozvíjame vzťah k PC a technike, u chlapcov zvlášť manuálnu zručnosť. Učíme deti s počítačom pod dozorom pracovať, podporujeme všetky vyššie uvedené hodnoty pomocou hier, ktoré si na ňom vedia zahrať. Denne komunikujeme v angličtine.

Vlastný názor…

Riadime sa vlastným rozumom, dohodami a zhodami s rodičmi, túžbami. Dbáme, aby celkový program aj život detí bol v súlade s našimi hodnotami, zdravým rozumom, odporúčaniami odborníkov, pravidlami doby a hlavne želaniami detí samotných a Vás rodičov. Vždy sme zvedaví aj na Váš názor.