Súkromné jasle a škôlka, kde sme všetci happy

Každý deň je plný hier

Množstvo koníčkov ktoré nás robia Happy

Hlinohranie, plávanie, tenis, bicyklovanie, angličtina, spev, korčuľovanie, joga a malý fotograf

Starostlivosť a láska

Pestrý zábavný program, množstvo hračiek, príjemné a zdravé prostredie, zvieratká, kamaráti, milujúce a trpezlivé vychovávateľky a pocit bezpečia – toto je HAPPY

Rána bez stresu

Ráno po dieťa prídeme vlastným Happybusom, v Happy ho už budú čakať dobré raňajky

Istota, bezpečnosť, kontrola

Online kamerový systém je predpokladom maximálnej bezpečnosti detí, možnosťou mať svoje dieťa pod kontrolou kdekoľvek a kedykoľvek

Chutné a zdravé jedlá

A hlavne čerstvo, taký je náš denný jedálniček z kvalitnou stravou z Foodi. Dlhé roky spolupracujeme s odborníkom na zdravú výživu, ktorý nás naučil hlavne to, aké potraviny používať a čo s čím kombinovať.

thin

Zdravá strava

Pre naše jasle a škôlky zabezpečujeme vyváženú stravu z FOODI, ktorú deti pre svoj vývoj potrebujú

Bohatý program

Deťom počas celého týždňa zhotovujeme aktívny program, ktorý podporuje ich koníčky a záľuby

Bilingválna výchova

Súčasťou našich denných aktivít je aj výchova v AJ a SJ

Prečo práve my?

Od roku 2009 sme prevádzkovateľmi postupne 4 zariadení, jaslí a škôlok. Jednáme na rovinu a poctivo, pretože Vaša rodina je aj naša rodina.
Služby našich prevádzok vyhovejú každej požiadavke rodiča. Pre detičky ponúkame služby ako rozvoz vlastným Happybusom, pestrú a zdravú stravu z Foodi.
Počas celého dňa môžete sledovať svoje dieťa prostredníctvom on-line streamovania. V našich prevádzkach ponúkame služby non-stop aj počas sviatkov.

Naše prevádzky

Centrum Happy ponúka dohromady 4 prevádzky v Bratislave. O detičky sa radi postaráme v dvoch detských jasliach a rovnako väčšie detičky srdečne privítame v dvoch HAPPY škôlkach

Jasličky v Prievoze

Skúsenosť a kľud, zastabilizovaný personál, krásny veľký 8 árový pozemok a vynovené priestory ponúka naša najdlhšie otvorená a teda aj najlepšie zabehnutá prevádzka v bratislavskom Prievoze pre detičky vo veku 8 mesiacov – 3 roky.

Vek: 1-3 roky

Typ: Jasličky

Kapacita: 21 detí

Škôlka v Petržalke

Naša nová škôlka, ktorá je situovaná v Petržalke. Ponúka moderné zariadenie a slnečné, bezbariérové priestory. K dispozícií je naše detské ihrisko, na ktorom je vytvorený ,,Bosý chodníček´´, ktorý využívame pre zdravý vývin detských nožičiek.

Vek: 2-6 rokov

Typ: Škôlka

Kapacita: 30 detí

Jasličky v Karlovej Vsi

Rozľahlé priestory jasličiek v Karlovej Vsi ponúkajú luxus a rodinnú atmosféru v jednom. Veľký 8-árový pozemok sladko unaví Vašich drobcov vo veku 8 mesiacov – 3 roky.

Vek: 1-3 roky

Typ: Jasličky

Kapacita: 28 detí

Výučba prebieha dvojjazyčne, teda bilingválne v anglickom a slovenskom jazyku. Helen Doron je intenzívny certifikovaný kurz angličtiny pre deti od 3 mesiacov do 2 rokov, my máme v Happy tzv. Baby start english pre detičky od 1 do 3 rokov.

Naše happy deti

Každý priestor v HAPPY® je originálne a starostlivo navrhnutý pre potreby dieťaťa. Penové stavebnice, gulôčkový bazén, interaktívne steny. V HAPPY® máme zásadu, každý deň 2x na čerstvom vzduchu, takže aj exteriér centier je plne prispôsobený na čas, ktorý drobci trávia vonku.

Učíme sa hravo

HAPPY má ako jediné zariadenie tohto typu psychológom, pedagógom a výchovným poradcom vypracovaný vlastný program na rok dopredu, podľa ktorého detičky postupujú a napredujú. Na konci týždňa dostanú rodičia video, aby videli napredovanie svojich ratolestí na vlastné oči.

A ide nám to skvelo

Prihlasovací formulár

Po vyplnení vás budeme čím skôr kontaktovať

Recenzie

Rodičia, ktorí su Happy spolu s nami
S jasličkami Happy sme jednoducho všetci nadmieru spokojní. Náš Jakubko si našiel kopec nových kamarátov. Pani učiteľky sú skutočne profesionálky a my vieme, že naše dieťa je v tých správnych rukách. Počas dňa môžeme sledovať Jakubka ako sa mu v jasličkách darí, zatiaľ čo my trávime čas v práci. Ďakujeme Happy za to, že ste. 🙂
Rodičia Mrkvičkovci a Jakubko

Recenzie

Rodičia, ktorí su Happy spolu s nami
S jasličkami Happy sme jednoducho všetci nadmieru spokojní. Náš Jakubko si našiel kopec nových kamarátov. Pani učiteľky sú skutočne profesionálky a my vieme, že naše dieťa je v tých správnych rukách. Počas dňa môžeme sledovať Jakubka ako sa mu v jasličkách darí, zatiaľ čo my trávime čas v práci. Ďakujeme Happy za to, že ste. 🙂
Rodičia Mrkvičkovci a Jakubko
thin

Kontakt

+421 907 723 781

Oznamy

Novinky

Sledujte nás