.

Referencie

Šaškovičovci a ich MELINKA
"Patrili sme medzi prvých zákazníkov Happy a našťastie vďaka rodinnej atmosfére a výnimočnej starostlivosti sa naša malá Mel udomácnila veľmi rýchlo. Dodnes Mel rada spomína na ,,malú škôlku´´, najmä na Janku :) Happy bola naša prvá skúsenosť so súkromnou škôlkou a hneď SUPER.

Vrelo odporúčam aj ostatným rodičom. Naše druhé dieťa bude určite chodiť do Happy.

Držte sa, nech ste aj naďalej najlepší."

oie 271347197CNzoZI6


Benkovci a ich BRANKO
"HAPPY je super :)
Skvelí ľudia, ktorí Bubovi vytvorili prostredie, kam sa vždy rád vracal. Bude nám za Vami smutno. ĎAKUJEME za všetko :)
Bubino v poslednej dobe dokonca do škôlky neustále telefonaval, keď tu nebol: ,,Ahoj Janka, kde si? Si v škôlke? A Nikolas je kde? Nikolas kde si? Jožko, kde si? Si v Bernolákove? Dobre, tak ja prídem za tebou, dobre?´´

Želáme Vám veľa ďalších úspechov, skvelých detí a kopec energie :)

PS: Budeme Vás odporúčať!
Keď som bol dieťa, o škôlke s veľkou záhradou, bazénom a takými tetami učiteľkami ako sú tu, som ani nesníval :)

SKVELÉ, ĎAKUJEME :) "

oie 2713456Aj2cgSxoDudáškovci a ich SAŠKO
"Milá Janka a Happy team :)
Ešte raz ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou Vášho centra. Pomoli ste Saškovi zvládnuť dôležitý životný krok, na krátko odlúčenie od mamy, nový kolektív, zaradenie sa do spoločnosti nových detí.

Špeciálne ďakujeme za extra individuálny prístup, lásku, ktorú ste Saškovi rozdávali a kopec nových vecí, ktoré sa u Vás naučil. Vašu nálepku Happy smajlíka máme doteraz v izbičke :)

Držíme Vám palce, nech sa Vám darí, nech urobíte veľa ďalších detičiek šťastnými!"

 oie 271348423vLtALXB

 


Boledovičovci a ich KUBKO
"Zo začiatku Kubko plakal, keď išiel do škôlky, dnes plače keď do škôlky nemôže ísť. Pýta sa na deti, na Janku, Jožka, ... Od kedy je v škôlke, sám sa obúva, papá, vyzlieka si bundičku a nohavice. Doma nám stále spieva nové pesničky, alebo recituje básničky, alebo ukazuje ako mal namaľované fúziky v škôlke, alebo, alebo, alebo...

Ďakujeme za úžasnú lásku a opateru, ktorú ste nášmu Kubátkovi dali, držíme palce :)"

 

oie 2713342639JBWsba


Hegelyiovci a ich ŠIMI
"Milá HAPPY Janka and CO.
Ďakujeme Vám za krásny rok, počas ktorého ste nášho Šimona tvarovali :) Spomienky na Vás nikdy vietor neodveje, veď smajlík nám Vás pripomenie.

Veľa šťastných detí prajeme."


oie 27134759NwkE9RnP


Chovancovci a ich MAREK
"Marek sa cítil v centre Happy dobre. Ja som vďačná za úžasný prístup zo strany celého personálu. Veľa sa naučil a aj mamina si našla medzi ľuďmi z centra kopu priateľov.

Moc moc ďakujem za pochopenie a ochotu aj v horších situáciách a hlavne ďakujem za podporu všetkých ,,zúčastnených´´ :)

So starostlivosťou v centre sme boli veľmi spokojní, radi Vás budeme ďalej sledovať na Facebooku a všetkým prajeme hodne síl do ďalšej práce s takými malými ,,svišťami´´ ako je môj Marek.

Ešte raz DÍK!"

oie 27135235tVwLid0G
Slivkovci a ich MAREK
- profesionálny prístup
- milý ústretový personál
- chlap v tíme
- perfektné prostredie
- veľa zábavy
- pestrý program pre deti
- obdivuhodné zvládnutie toľkých detí rôzneho veku
- bez stresu
- :)

Asi za všetko hovorí fakt, že na Mareka sme museli takmer vždy čakať aj pol hodinu lebo nachcel ísť domov.

Sme nesmierne radi, že Majky mal takéto perfektné prostredie na prispôsobovanie sa detskému kolektívu.

 oie 27133338mHWwRnDc
Feješovci a ich ADAMKO
"Jani, ďakujem osobne Vám za lásku s akou pristupujete ku všetkým deťom.

Čo sa týka môjho Adama, stačí fakt, že keď ochdádzal v bežný deň zo škôlky, tak Vám bežal dať pusu.

Prajem Vám ,,šťastlivú´´ ruku na zamestnancov, pretože sú Vašimi ,,reprezentantami´´.

Nech sa centru :) darí. A pravdaže aj Vám a Vašej rodine."

 oie 2911128hOMsBGAD

Schwarz - Šurkovci a ich IZABELA
"Dear Happy team,
thanks allot for taking so good care for Izabela. She and we also enjoyed it a lot. We never needed to be scared that Iza is not happy.

Enjoy the Chockolate :)"

 oie 27134250YG1oeisW
Hacajovci a ich ŠIMONKO
"Počas dochádzky nášho syna Šimonka Hacaja sme boli veľmi spokojní s osobitným prístupom zamestnancov Happy centra, čo aj náš syn patrične oceňoval. A taktiež aj my.
Ďakujeme."

oie 27133632X0r1RJqD
Sádeckovci a ich ONDRÍK
"So starostlivosťou sme boli veľmi spokojní. Každá pripomienka bola riešená. Ďakujeme za pekné akcie pre deti, a tiež za osobitý prístup k nástupu Ondrejka do škôlky."

 

oie 27132249ZAPR6lTGFehérovci a ich SAMKO
"Milá Janka,
musím sa priznať, že nie len Samkovi, ale aj mne a manželovi budete všetci chýbať. Samko mal začiatky trošku ťažšie (myslím choroby a väčšia naviazanosť na mňa) ale postupne sme to všetci zvládli.

Veľmi sa mi páčila hlavne ústretovosť a individuálny prístup k detičkám a ich požiadavkám. Teraz mám obavy, ako bude Samko zvládať štátnu škôlku, keď ste ho tu tak pekne skoro rok ,,rozmaznávali´´.

Z našej strany musím jednoznačne vyjadriť len a len spokojnosť a keď budem mať komu, tak budem jednoznačne odporúčať Vaše Happy centrum.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME celému osadenstvu a prajem Vám ešte veľa veľa spokojných klientov.

PS: Veľká vďaka patrí aj Dominike, ktorá rána s našim Samkom zvládala na 1. Bola jeho naj. Dnes dokonca kričal: ,,Mami tam je Domča! Huráááá!´´ Škoda, že už v posledný deň..."

oie 27133959hXRFuI6L
Paulíkovci a ich NIKOLAJ
"So službami Happy detského centra sme boli nadmieru spokojní. Počas celej doby (1 rok) sme nemali so službami a prístupom vychovávateliek žiadny problém. Taktiež všetky veci ohľadom fakturácie boli naprosto OK.

Týmto sa chcem poďakovať manželom Cigánikovcom za čas strávený v kolektíve Happy centra, za všetky aktivity a starostlivosť o nášho Nikiho."


oie 27132157oURTO4CG


Bejdovci a ich ŠIMONKO
"Milí Happy ľudkovia,
aj touto cestou by sme chceli poďakovať za všetko a hlavne za to, ako bolo postarané o náš najväčší poklad Šimonka Bejdu. Do Happy chodil zhruba od svojich dvoch rôčkov. Vzhľadom k jeho uzavretej povahe sme veľmi šťastní, že rok u Vás prebehol bez väčších problémov.

Ak by sme mali byť konkrétni, čo nás veľmi tešilo v Happy:
kamerový systém a to, že sme Šimonka mohli vidieť, keď sme potrebovali aj keď kvalita zo začiatku nebola dobrá, už sa to zlepšilo
to, že sa Šimonko naučil sám papať, nepoužívať plienku pri spánku, obliekať/vyzliekať jednoduché oblečenie
program, ktorý ste v poslednej dobe v Happy zaviedli
v neposlednom rade Hellen Doron a Katka, ktorú si Šimonko veľmi obľúbil, veľmi ho tieto hodiny bavili a veľa o nich doma rozprával
Čo by sme zmenili :)

príliš časté zmeny vychovávateliek (aj keď s väčšinou sme súhlasili) až samozrejme na Nelku, tá nám veľmi chýbala. Terajšie zloženie dievčat je, myslíme si, veľmi dobré
kamerku v jedálni, je veľmi dôležité vedieť či sa Vaše dieťatko napapá
na začiatku príliš veľa TV na nás, ale to bolo akceptované
na začiatku málo čerstvého vzduchu, ale to bolo akceptované
TAKŽE INAK SUPER!"

 

 oie 271347197CNzoZI6
Pospechovci a ich NELKA
"S jasličkami sme boli veľmi spokojní.

Veľmi sa nám páčil prístup učiteliek - všetkých. Moc ďakujeme :) Dobrý bol aj program dňa a režim. Veľmi sa nám páčilo aj zaradenie angličtiny a hlinohranie.

Super bolo aj odbremenenie rodičov tým, že tu bola zubárka a kaderníčka.

Veľmi sa nám páčil aj bazén v lete, prestovanie zeleniny aj opatrovanie zajačikov.

Ďakujeme za individuálny prístup k Nelke - zvládnutie jej ovečky (pozn. plyšová hračka na ktorú bola Neli naviazaná), každodenné kývanie cez okno :)

Prostredie je tiež veľmi pekné, krásne vymaľované. So stravou sme boli tiež spokokní.

Ďakujeme veľmi pekne, nech sa Vám darí aj naďalej! Nelinke sa tu páčilo. Každý deň mi povedala, že v jasličkách je bolo DOBRE! A to je Vaša najlepšie vizitka.

ĎAKUJEME!"


oie 27135235tVwLid0G 

 

Cehlárikovci a ich TEREZKA
"Happy centrum v Karlovej vsi navštevovala Terezka 4 mesiace. Počas tejto doby urobila veľký pokrok. Naučila sa množstvo básničiek a pesničiek, je vidieť, že sa deťom pani učiteľky venujú.
Deti sú vedené ku kreativite kreslením, maľovaním, lepením...

Prostredie aj kolektív jej vyhovoval. Tematickým programom sa deťom snažia spríjemniť deň. Nachýbali oslavy narodenín, karneval,...

Veľmi pozitívne hodnotím prísup k dieťaťu a k rodičom počas adaptácie. Je to náročné obdobie, ktoré nám pomohol prekonať presonál svojím individuálnym prístupom k dieťaťu.

Precovný kolektív je vždy pozitívne naladený, za čo majú môj veľký obdiv :)"

oie 27134759NwkE9RnP

Csaplárovcia ich MIŠKA
"Ďakujeme za krásnych 6 ,,happy´´ mesiacov. Ranná doprava nám pomohla sa rýchlo adaptovať a uľahčila nám vstup do kolektívu detí. Ďakujeme za krásne spomienky, ktoré sme s Vami vďaka facebooku mohli zdieľať aj my rodičia.

Buďte vždy Happy :)"


oie 27134250YG1oeisW
Štubňovci a ich ADAMKO
"Adamko prišiel do novej škôlky (pozn. - do tej, ktorá nasledovala po Happy) perfektne pripravený. Podľa odozvy je absolútne samostatný a pohodový, zapája sa do aktivít.

Celá spolupráca s HAPPY bola parfektná. Do jasličiek sme šli ako batoľa, v jasličkách sa naučil chodiť, odplienkoval sa :) a naučil sa samostatnosti.

Rôznorodým denným programom nabral skúsenosti, ktoré teraz využíva v novom prostredí.

Happybus bol úžasný, teraz s vlastným dovozom je to náročnejšie.

CELÉMU HAPPY VEĽKÉ ĎAKUJEME ZA PRÍSTUP A STAROSTLIVOSŤ O ADAMKA!"Bolovci a ich MAXIMKO
"Aj napriek veľmi krátkej dobe (3 mesiace), počas ktorej sme využívali služby detského opatrovateľkého centra HAPPY, ho vrele odporúčame.

Hneď od prvého kontaktu sme boli veľmi potešení ústretovým a veľmi flexibilným prístupom p. Janky Cigánikovej a jej veľkou ochotou a snahou, ktorú nám venovala pri vybavení nástupu, aj napriek tomu že bol víkend. Počas celej doby sme boli veľmi spokojní s profesionálnym a veľmi priateľským prístupom celého kolektívu centra.

Náš Maxim sa vďaka ich snahe, úsmevu a vždy dobrej nálade veľmi rýchlo adaptoval na nové prostredie a kolektív detí, ktoré si veľmi obľúbil.

Touto cestou by sme Vám chceli ešte raz veľmi pekne poďakovať, za Vašu starostlivosť, lásku a vždy dobrú náladu, ktorú ste Maximovi od prvého dňa venovali. A nám rodičom garantovali vždy 100% istotu, že bude o Maxima vždy dobre postarané kým sme v práci.

Želáme Vám veľa úspechov a elánu v práci, ktorú robíte - robíte ju skvele.


Želáme Vám veľa HAPPY detí a HAPPY rodičov."

 

 

 


Tomašovičovci a ich JAJO
"Vážená pani Janka,
taktiež by som Vám rada poďakovala za čas venovaný centrom Happy nášmu Jarkovi.

Každý deň som sa tešila na nové správy v slovníčku aj na osobnú komunikáciu s pani učiteľkami. Tiež by som chcela veľmi oceniť trpezlivosť, spoľahlivosť a ochotu učiť Jarka nové veci (básničky, pesničky, tančeky), ako aj základným hygienickým návykom a stolovaniu. Ocenila som individuálny prístup ku každému dieťaťu ako aj ku kolektívu.

Jarko sa vždy na detičky tešil, nikdy nič zlé na Happy nepovedal. Aj na Facebooku som si mohla potvrdiť kamarátsky až rodinný prístup k detičkám. Fotky a videá som mala nesmierne rada.

Ešte raz chcem poďakovať a zaželať všetko len to naj Happy centru! Určite by som do Vašich jasličiek dala aj svoje ďalšie dieťa."